Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Chemia

Inhibitor korozji InhibiTECH 1l Inhibitor korozji InhibiTECH 1l
Producent: TechCenter
Cena:

220,17 zł

Cena netto: 179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Inhibitor korozji InhibiTECH 5l Inhibitor korozji InhibiTECH 5l
Producent: TechCenter
Cena:

860,00 zł

Cena netto: 699,19 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Neutralizator - regulator pH NeutralTech 1l Neutralizator - regulator pH NeutralTech 1l
Producent: TechCenter
Cena:

183,27 zł

Cena netto: 149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Środek do czyszczenia instalacji CleanTECH 1l Środek do czyszczenia instalacji CleanTECH 1l
Producent: TechCenter
Cena:

134,07 zł

Cena netto: 109,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Środek do odkamieniania CalcTech H 1l Środek do odkamieniania CalcTech H 1l
Producent: TechCenter
Cena:

281,67 zł

Cena netto: 229,00 zł

szt.
zobacz więcej
Środek do odkamieniania CalcTech L 5l Środek do odkamieniania CalcTech L 5l
Producent: TechCenter
Cena:

392,37 zł

Cena netto: 319,00 zł

szt.
zobacz więcej

Chemia do płukania instalacji – specjalistyczne preparaty dla profesjonalistów

Każda instalacja grzewcza powinna być okresowo czyszczona chemicznie. Jeżeli zawodowo zajmujesz się zakładaniem i konserwacją instalacji, z pewnością wiesz, że przepuszczenie przez układ rozmaitych, dedykowanych do tego preparatów umożliwia rozpuszczenie zalegających w nim osadów. Zabieg ten zapewnia poprawne działanie instalacji i korzystnie wpływa na jej żywotność. Poszukujesz profesjonalnej chemii do płukania instalacji? W takim razie zatrzymaj się w tej kategorii. Przygotowaliśmy w niej specjalistyczne środki, które pozwolą Ci prawidłowo przeprowadzić konserwację niemal każdego układu.

Profesjonalne preparaty do płukania instalacji – zapewnij instalacji bezawaryjne działanie

Obecnie wszelkiego rodzaju instalacje są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów odpornych na korozję i upływ czasu. Nie oznacza to jednak, że bezwzględnie gwarantują trwałość na cały okres eksploatacji. Nawet nowe systemy wymagają czyszczenia, które minimalizuje ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii. Dzięki okresowo wykonanemu czyszczeniu odpowiednio dopasowaną chemią ewentualne problemy, takie jak blokowanie rur, zapowietrzanie czy niedogrzane grzejniki, znikną. Co ważne, sprawnie działający system nie generuje dodatkowych kosztów związanych z awariami.

Chemia do płukania instalacji – jakie preparaty znajdziesz w TechCenter?

W tej kategorii zebraliśmy wysokiej jakości preparaty do płukania instalacji, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o instalacje wykonane z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz np. inhibitory korozji czy neutralizatory, czyli regulatory pH. Przygotowaliśmy też środki do odkamieniania, które mogą być stosowane do instalacji wody pitnej. Przemyślana receptura produktów to gwarancja skuteczności.

Chemia do płukania o szerokim zastosowaniu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. inhibitor korozji. Środek stabilizuje pH i wiąże tlen w wodzie. Preparat skutecznie zabezpiecza wszystkie elementy instalacji przed rdzewieniem, dzięki czemu usprawnia ich pracę. W tej kategorii znalazł się też silnie skoncentrowany odkamieniacz. Działa szybko, całkowicie usuwając wszelkiego rodzaju osady wapienne i tlenków metali. Jest niezastąpiony w przypadku płukania bardzo zanieczyszczonych instalacji. Jednym z środków, które należy stosować, jest też neutralizator. Jest niezbędny do regulacji wartości pH wody.

Dlaczego warto zainwestować w chemię TechCenter?

Cykliczne traktowanie instalacji profesjonalną chemią jest konieczne. Odpowiednio dopasowane preparaty powinny być zastosowane zarówno w dużych, rozbudowanych systemach w budynkach komercyjnych, jak i w niewielkich, domowych instalacjach. Takie działanie sprawia, że instalacje pełnią swoje funkcje i spełniają najwyższe normy techniczne i jakościowe przez wiele lat. Dzięki temu możesz mieć pewność, że system będzie zadbany nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Aplikacja środków jest banalnie prosta – dokładną instrukcję znajdziesz na opakowaniach naszych specyfików. Postaw na bezpieczne rozwiązania – wybierz je z oferty naszego e-sklepu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl