• Narzędzia ręczne Zenten

  • Wiertnice

  • Płukanie instalacji

Zwroty i reklamacje

Reklamacja          

1. Należy wypełnić formularz reklamacji Formularz reklamacji

Wypełniony formularz reklamacji należy dołączyć do przesyłki.

2. Odesłanie produktu.

Prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem reklamacji, oraz kopią dowodu zakupu ( paragon, FV )

3. Adres dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

TechCenter Krzysztof Furdak

Stobierna 122

36-002 Jasionka

tel. 695-985-230

tel. 721-701-540

e-mail: biuro@techcenter.pl

 

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 

Konsument (zakup w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową), zgodnie z brzmieniem art. 27 Ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827 ze zm.) może w terminie 14 dni odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami.

 

Informacje dotyczące korzystania z prawa do odstąpienia od umowy

 

- Konsument, który w sklepie internetowym zawarł umowę sprzedaży produktu może odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

- Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży produktu wygasa po upływie 14 dni od dnia:

- Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@techcenter.pl)

- W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, klientowi przysługuje zwrot pieniężny za zakupiony towar wraz z poniesionymi kosztami transportu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez usługodawcę towarów) do klienta a umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni

- Sprzedawca  wstrzyma się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru.

- Towar należy odesłać lub przekazać na adres:

TechCenter Krzysztof Furdak

Stobierna 122

36-002 Jasionka

tel. 695-985-230

tel. 721-701-540

e-mail: biuro@techcenter.pl

 - niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym konsument poinformował usługodawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli konsument odeśle towar przed upływem terminu 14 dni.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl