Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Demineralizacja wody kotłowej

Jednorazowy wkład do demineralizacji wody WD300 Jednorazowy wkład do demineralizacji wody WD300
Producent: TechCenter
Cena:

630,00 zł

Cena regularna: 651,90 zł

Najniższa cena: 630,00 zł

Cena netto: 512,20 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Purotap Leader Purotap Leader
Producent: Elysator
Cena:

6 500,00 zł

Cena regularna: 8 733,00 zł

Najniższa cena: 8 733,00 zł

Cena netto: 5 284,55 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Urządzenie demineralizujące DemiTECH z miernikiem TDS HM Urządzenie demineralizujące DemiTECH z miernikiem TDS HM
Producent: TechCenter
Cena:

1 968,00 zł

Cena netto: 1 600,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Urządzenie do demineralizacji Demi 14 + PC + uchwyt Urządzenie do demineralizacji Demi 14 + PC + uchwyt
Producent: TechCenter
Cena:

6 519,00 zł

Cena netto: 5 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wkład do Purotap Leader 19l Wkład do Purotap Leader 19l
Producent: Elysator
Cena:

1 500,00 zł

Cena regularna: 1 660,50 zł

Najniższa cena: 1 660,50 zł

Cena netto: 1 219,51 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wymienne złoże 12,5 l do DEMI-14 Wymienne złoże 12,5 l do DEMI-14
Producent: TechCenter
Cena:

959,40 zł

Cena netto: 780,00 zł

szt.
zobacz więcej

Urządzenia do demineralizacji wody – nowoczesne rozwiązania dla przemysłu

Sektor przemysłowy nie może obejść się bez wody. Ciecz służy m.in. do zasilania przeróżnych instalacji i maszyn przemysłowych. Właśnie dlatego niezwykle ważna jest jej jakość. Parametry techniczne wody muszą bezwzględnie odpowiadać wymaganiom urządzeń. By tak się stało, niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej metody uzdatniania wody. Jedną z najczęściej stosowanych jest demineralizacja. Zastanawiasz się, jak skutecznie przeprowadzić ten proces? Przyjrzyj się oferowanym w tej kategorii rozwiązaniom i wybierz odpowiednie dla siebie!

Demineralizacja wody kotłowej – czy to konieczne?

Standardy europejskie – w tym norma VDI2035 – jasno określają konieczność napełniania systemów grzewczych wodą zdemineralizowaną. Kranówka zawiera sole, minerały i gazy, które przyczyniają się do odkładania kamienia i powstawania rdzy w instalacjach. Osady te mają niekorzystny wpływ na żywotność i działanie kotłów. W konsekwencji może dojść do zmniejszenia efektywności systemu, zwiększenia kosztów ogrzewania i dużych strat ciepła. Na szczęście awarii w tym obszarze można uniknąć – jednym z działań, które należy podjąć, jest demineralizacja wody kotłowej. Przydatny sprzęt do wsparcia tego procesu znajdziesz w tej kategorii.

Demineralizacja wody kotłowej – przegląd możliwości

W tej kategorii zebraliśmy sprzęt zapewniający wysoką wydajność – oferujemy m.in. profesjonalne urządzenie do demineralizacji wody Purotap Leader z wymiennym systemem wkładów. To chętnie wybierane rozwiązanie ze względu na łatwą obsługę i wygodę użytkowania. Purotap usuwa niepożądane substancje z wody, dzięki czemu ciecz jest zgodna z wymaganiami technicznymi. Polecamy też jednostkę do demineralizacji Demi 14 – jej dużym atutem jest mobilność. Sprawdzi się do uzupełniania zamkniętych obwodów grzewczych i chłodzących na podstawie wymiany jonów.

Filtr do demineralizacji wody o szerokim zastosowaniu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednorazowego wkładu do demineralizacji wody. To praktyczne rozwiązanie, które można wykorzystać do wielu zadań, w których wymagana jest woda o określonych parametrach technicznych. Taka ciecz będzie niezwykle przydatna m.in. do uzupełnienia niedoborów w instalacjach, ale także do prac domowych. Mycie auta i okien, a nawet prasowanie warto przeprowadzić zdemineralizowaną wodą – dzięki temu rozwiązaniu zapomnisz o nieestetycznych smugach i kamieniu osadzającym się na urządzeniach.

Nie zapomnij o akcesoriach!

W tej kategorii zebraliśmy też produkty, które przydadzą Ci się podczas użytkowania prezentowanych przez nas urządzeń do demineralizacji wody. Przygotowaliśmy m.in. wkłady Purotap Leader. Jak wszystkie prezentowane przez nas sprzęty, wyróżniają się wysoką, potwierdzoną jakością. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też wymienne złoże do urządzenia Demi-14. Prezentowane przez nas rozwiązania to synonim niezawodności. Wybierz sprzęt dopasowany do swoich potrzeb i przekonaj się, jak skuteczna i łatwa może być demineralizacja wody kotłowej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl