Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Woda kotłowa

Jednorazowy wkład do demineralizacji wody WD300 Jednorazowy wkład do demineralizacji wody WD300
Producent: TechCenter
Cena:

630,00 zł

Cena regularna: 651,90 zł

Najniższa cena: 630,00 zł

Cena netto: 512,20 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Purotap Leader Purotap Leader
Producent: Elysator
Cena:

6 500,00 zł

Cena regularna: 8 733,00 zł

Najniższa cena: 6 500,00 zł

Cena netto: 5 284,55 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Urządzenie demineralizujące DemiTECH z miernikiem TDS HM Urządzenie demineralizujące DemiTECH z miernikiem TDS HM
Producent: TechCenter
Cena:

1 968,00 zł

Cena netto: 1 600,00 zł

zobacz więcej
  • nowość
Urządzenie do demineralizacji Demi 14 + PC + uchwyt Urządzenie do demineralizacji Demi 14 + PC + uchwyt
Producent: TechCenter
Cena:

6 519,00 zł

Cena netto: 5 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wkład do Purotap Leader 19l Wkład do Purotap Leader 19l
Producent: Elysator
Cena:

1 500,00 zł

Cena regularna: 1 660,50 zł

Najniższa cena: 1 500,00 zł

Cena netto: 1 219,51 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wymienne złoże 12,5 l do DEMI-14 Wymienne złoże 12,5 l do DEMI-14
Producent: TechCenter
Cena:

959,40 zł

Cena netto: 780,00 zł

szt.
zobacz więcej

Sprzęt do demineralizacji wody kotłowej – nowoczesne urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb

Woda wykorzystywana jest w każdej branży. Służy m.in. do zasilania maszyn przemysłowych i instalacji. Ciecz musi spełniać jednak pewne wymagania. Wysoką jakość wody można osiągnąć poprzez jej uzdatnianie. Jedną z metod stosowanych w przypadku wody kotłowej jest demineralizacja. Proces ten pozwala cieczy uzyskać wymagane parametry techniczne. Co ważne, można go przeprowadzić za pomocą rozwiązań, które oferujemy w tej kategorii.

Dlaczego demineralizacja wody kotłowej to konieczność?

Okazuje się, że do urządzeń, instalacji czy systemów grzewczych nie możesz wykorzystać zwyczajnej wody z kranu. Standardy europejskie – na czele z normą VDI2035 – określają, że musi znaleźć się w nich woda zdemineralizowana. Ciecz ma być pozbawiona soli, gazów i minerałów, które mogłyby powodować powstawanie osadów, rdzy czy kamienia.

System, który jest wolny od wspomnianych wyżej zanieczyszczeń, działa efektywniej. Nie dochodzi w nim do strat ciepła i nagłego wzrostu kosztów ogrzewania. Właśnie dlatego warto stosować zdemineralizowaną wodę kotłową. W tej kategorii znajdziesz niezbędny do tego sprzęt.

Jakie urządzenia służą do demineralizacji wody kotłowej?

W tej kategorii przygotowaliśmy urządzenia do demineralizacji wody kotłowej, takie jak np. Purotap Leader. Wyróżnia go wysoka wydajność i wymienny system wkładów. Jest bardzo prosty w obsłudze i nie musi być podłączony do zasilania. Równie skutecznie działa jednostka Demi-14. To mobilny sprzęt do demineralizacji wody. Na uwagę zasługuje jego wytrzymała budowa i cyfrowy miernik wody na wyjściu jednostki. Zakup dostępnych w tej kategorii urządzeń to inwestycja w sprawnie działający system!

Jednorazowe wkłady, z których warto korzystać na co dzień

W ofercie TechCenter znajdziesz też filtry, które możesz wykorzystać do demineralizacji wody wykorzystywanej na co dzień. Wkład sprawdza się bowiem w każdym momencie, w którym potrzebujesz cieczy o określonych parametrach technicznych. Przyda się m.in. do uzupełnienia niedoborów w instalacji lub użycia jako wody akwariowej. Ciecz pozbawiona soli, gazów i minerałów jest niezwykle przydatna podczas wykonywania wielu czynności domowych, np. mycia okien czy prasowania. Dzięki temu urządzenia, z których korzystasz, będą wolne od kamienia czy rdzy, co przedłuży ich żywotność.

Akcesoria, które warto mieć pod ręką

W tej kategorii przygotowaliśmy też akcesoria, które będą potrzebne podczas użytkowania sprzętu do demineralizacji wody kotłowej. Znajdziesz tu m.in. wkłady wymienne do urządzeń Purotap Leader. Są wydajne i wyróżnia je wysoka, potwierdzona jakość. W prezentowanej kategorii są dostępne też wymienne złoża do urządzenia Demi-14. Zawierają unikalną mieszaninę anionów i kationów, które są niezbędne dla efektu zmniejszenia przewodnictwa elektrycznego. Jesteśmy przekonani, że w ofercie TechCenter znajdziesz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl