Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe – profesjonalny sprzęt do zadań specjalnych

Cykliczne przeprowadzanie analizy spalin jest absolutnie konieczne. Celem tej procedury jest kontrola i regulacja kotłów grzewczych. Służą do tego specjalne narzędzia pomiarowe, czyli analizatory spalin, które prezentujemy w tej kategorii. To zaawansowane urządzenia umożliwiające zarejestrowanie nawet niewielkich zanieczyszczeń. Dzięki temu możesz uzyskać bardzo szczegółowe wartości pomiarowe. Następnie wartości te można swobodnie analizować. Działania te pozwalają skoordynować proces spalania w sposób umożliwiający uzyskanie najwyższej wydajności przy możliwie jak najniższej emisji zanieczyszczeń.

Testo – zaufaj nowoczesnym technologiom

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia pomiarowe renomowanego producenta – Testo. Firma jest absolutnym liderem w obszarze projektowania i produkcji urządzeń oraz rozwiązań pomiarowych. Marka deklasuje konkurencję – oferowane sprzęty spełniają wymagane standardy pod względem jakości, stabilności i precyzji pomiaru. W ofercie naszego e-sklepu znajdziesz zarówno analizatory spalin, jak i sondy do pomiaru próżni, które pozwolą Ci dokonywać rzetelnych pomiarów w niemal każdych warunkach.

Narzędzia pomiarowe – przegląd dostępnych możliwości

Jednym z podstawowych narzędzi pomiarowych jest analizator spalin. W prezentowanej kategorii znajdziesz modele, do których produkcji wykorzystano zaawansowane technologie. Urządzenia zostały wyposażone w funkcjonalny, dotykowy wyświetlacz, który ułatwia poruszanie się po interfejsie. Dzięki temu wartości pomiarowe są doskonale widoczne. Analizatory spalin wyróżnia szybki czas reakcji. Urządzenia są gotowe do użycia od razu po naciśnięciu przycisku. Co więcej, równie szybko dokonują pomiaru – wyniki otrzymasz błyskawicznie! Analizatory spalin są u nas dostępne w wygodnych zestawach z niezbędnymi akcesoriami.

Analizatory spalin o doskonałych parametrach technicznych

Monitorowanie emisji zanieczyszczeń jest niezwykle istotne. Właśnie dlatego wykorzystywane do tego narzędzia pomiarowe muszą być precyzyjne. Jeżeli oczekujesz od sprzętu dokładności na najwyższym poziomie, sięgnij po analizatory spalin, które prezentujemy w tej kategorii. Na uwagę zasługuje fakt, że są bardzo proste w obsłudze. Co więcej, umożliwiają tworzenie niezbędnej dokumentacji bezpośrednio po dokonaniu pomiaru i wysłanie jej e-mailem. Niektóre zestawy zostały dodatkowo wyposażone w drukarkę. Szybki i łatwy pomiar? Tylko z narzędziami pomiarowymi Testo!

Bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami

Dostępne w ofercie naszego e-sklepu narzędzia pomiarowe mogą zarejestrować nawet niewielkie ilości zanieczyszczeń. Jednak dokładność nie jest jedyną ich zaletą. Są też bardzo poręczne, co ułatwia transportowanie ich i przeprowadzanie pomiarów. Oferowane przez nas urządzenia są też zgodne z normą PN-EN 50379. Wskazuje ona wymagania względem przyrządów wykorzystywanych do pomiarów zanieczyszczeń. Pamiętaj o tym, że w kwestii kontroli kotłów grzewczych nie ma miejsca na półśrodki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl