Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Detektory gazu i nieszczelności

Detektor, czujnik gazu EDG-1 ze świadectwem kalibracji Detektor, czujnik gazu EDG-1 ze świadectwem kalibracji
Producent: Engler
Cena:

730,00 zł

Cena netto: 593,50 zł

szt.
zobacz więcej
Detektor, czujnik gazu EDG-1W do gazów palnych z wysięgnikiem ze świadectwem kalibracji Detektor, czujnik gazu EDG-1W do gazów palnych z wysięgnikiem ze świadectwem kalibracji
Producent: Engler
Cena:

865,00 zł

Cena regularna: 1 057,80 zł

Najniższa cena: 865,00 zł

Cena netto: 703,25 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Detektor, czujnik EDG – 1P z giętą szyjką i wentylatorem (gazy wybuchowe) ze świad. kalibracji Detektor, czujnik EDG – 1P z giętą szyjką i wentylatorem (gazy wybuchowe) ze świad. kalibracji
Producent: Engler
Cena:

1 145,00 zł

Cena regularna: 1 354,50 zł

Najniższa cena: 1 145,00 zł

Cena netto: 930,89 zł

  • promocja
Detektor, czujnik EDG – 7K z giętką szyjką (gazy klimatyzacyjne) Detektor, czujnik EDG – 7K z giętką szyjką (gazy klimatyzacyjne)
Producent: Engler
Cena:

980,00 zł

Cena regularna: 1 275,00 zł

Najniższa cena: 980,00 zł

Cena netto: 796,75 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Detektor, czujnik EDG – 7K z giętką szyjką i wentylatorem (gazy klimatyzacyjne) Detektor, czujnik EDG – 7K z giętką szyjką i wentylatorem (gazy klimatyzacyjne)
Producent: Engler
Cena:

1 280,00 zł

Cena regularna: 1 606,50 zł

Najniższa cena: 1 280,00 zł

Cena netto: 1 040,65 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Detektory nieszczelności – niezawodne narzędzia do wykrywania wycieków

Pracujesz przy instalacjach? Zatem z pewnością wiesz, jak ważna jest ich szczelność. Należy ją okresowo kontrolować za pomocą odpowiednich przyrządów, czyli detektorów gazów i nieszczelności – zebraliśmy je w tej kategorii. Oferowane przez nas urządzenia spełniają wymagania ustawy F-gazowej. Zostały wyposażone w niezawodny sensor zapewniający dużą czułość. Błyskawicznie reagują na wyciek – czas szacuje się na poniżej 1 sekundy. Są niezastąpione w codziennej pracy fachowców zajmujących się instalacjami. Poszukujesz takiego sprzętu? Zatem koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Urządzenia, które musi mieć każdy instalator

Zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i zakładach przemysłowych czy lokalach usługowych może dojść do nieszczelności instalacji. Każdy właściciel obiektu powinien zadbać o bezpieczeństwo osób, które w nim przebywają. Właśnie dlatego konieczne jest przeprowadzanie cyklicznych kontroli w obszarze wycieków niebezpiecznych substancji. Za nieszczelność z reguły odpowiadają takie czynniki jak starzenie się materiałów, błędy w wykonaniu elementów konstrukcyjnych, a nawet korozja. Warto mieć to na uwadze, by w porę wykryć wyciek.

Detektory nieszczelności o szerokim zastosowaniu

Każda instalacja, niezależnie od przeznaczenia, musi być regularnie sprawdzana pod względem szczelności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy urządzenia, które wykrywają nieszczelność systemu w budynkach mieszkalnych, usługowych, a także w obiektach przemysłowych. Dostępne w naszej ofercie detektory nieszczelności służą do sprawdzania instalacji gazowych, gazów wybuchowych, a także klimatyzacyjnych. Co ważne, powinny znaleźć się też w wyposażeniu specjalisty, który kontroluje gazową sieć miejską czy stacje kontroli pojazdów.

Detektory nieszczelności – sprzęt stworzony z myślą o bezpieczeństwie

O konieczności wykrywania ewentualnych nieszczelności nie trzeba nikogo przekonywać. W ofercie naszego e-sklepu przygotowaliśmy urządzenia, które powinny być zastosowane po przygotowaniu każdej instalacji lub jej naprawie. Właśnie dlatego detektory muszą znaleźć się w wyposażeniu instalatorów, a także kominiarzy, którzy okresowo przeprowadzają kontrolę instalacji. Znajdują też zastosowanie w spółdzielniach mieszkaniowych czy zakładach gazowniczych. Obiekty przemysłowe również nie mogą się bez nich obejść.

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

W tej kategorii przygotowaliśmy niezawodne detektory nieszczelności instalacji gazowych i klimatyzacyjnych. Urządzenia są proste w obsłudze, jednak wymagają przeszkolenia i praktycznej wiedzy. Proponujemy sprzęt o zróżnicowanych parametrach, by każdy mógł znaleźć odpowiedni model dla siebie. Dostępne w naszej ofercie detektory wyróżnia duża wydajność i przemyślane rozwiązania względem zasilania. Sprzęt został wyposażony w sygnał dźwiękowy i alarm – to gwarancja, że nie ominiesz miejsca, w którym nastąpiła nieszczelność. Przekonaj się, jak funkcjonalny jest ten sprzęt i koniecznie wybierz go z tej kategorii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl