Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Regeneracja korony wiertniczej

Regeneracja korony wiertniczej Regeneracja korony wiertniczej
Producent: TechCenter
Cena:

36,90 zł

Cena netto: 30,00 zł

zobacz więcej

Regeneracja koron wiertniczych – podaruj swoim narzędziom drugie życie

Korzystasz na co dzień z narzędzi diamentowych? Zatem z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jak każde inne przyrządy ulegają zużyciu. Ścieranie się segmentu diamentowego jest nieuniknione. Intensywnie użytkowane narzędzia z czasem tracą swoje właściwości i nie działają precyzyjnie. Nie oznacza to jednak, że musisz wymienić je na nowe. W wielu przypadkach istnieje możliwość regeneracji wierteł koronowych, co mieści się w zakresie naszych usług.

Czy regeneracja koron wiertniczych jest opłacalna?

Korony wiertnicze to profesjonalne narzędzia. Ich zakup to zatem niemała inwestycja. Ich cena w dużym stopniu wynika z funkcjonalności i tego, że przeznaczone są do wyjątkowo trudnych zadań. Nawet jeśli na co dzień używasz najwyższej jakości koron wiertniczych, mogą one ulec uszkodzeniu lub zwyczajnie się zużyć. Wówczas nie zawsze trzeba wymieniać je na nowe. Czasem wystarczy jedynie drobna wymiana, by urządzenie wróciło do stanu sprzed awarii. Prawidłowo przeprowadzona regeneracja koron wiertniczych sprawi, że sprzęt przez długi czas nie będzie wymagał wymiany. Warto mieć na uwadze, że regeneracja jest zdecydowanie mniej kosztowna niż zakup nowej korony.

Czy zawsze można wykonać regenerację koron wiertniczych?

Regeneracja koron wiertniczych polega na przedłużeniu żywotności narzędzia i przywróceniu mu przydatności do użycia. Proces regeneracji składa się z kilku etapów. Najważniejszym z nich jest sprawdzenie stanu technicznego korony. W niektórych przypadkach procedura niestety nie może zostać przeprowadzona. Korona nie może posiadać pęknięć, odkształceń czy uszkodzeń mechanicznych. Jeżeli zużycie wynika wyłącznie z wytarcia segmentów, wówczas korona może zostać poddana regeneracji.

Jak przeprowadzamy regenerację koron w TechCenter?

Pierwszym etapem regeneracji koron wiertniczych jest dokładne sprawdzenie stanu urządzenia. Następnie, jeśli to konieczne, skracamy rurę i lutujemy do niej nowe segmenty. Używamy do tego wyłącznie lutów i segmentów Tyrolit DS840 Premium. Na najlepsze efekty możemy liczyć, wykorzystując segmenty o wysokości 11,3 mm, choć możemy dopasować też inne.

Pamiętaj o tym, że korony przeznaczone do pracy na sucho poddane procesowi regeneracji wymagają szczególnej uwagi podczas wiercenia. Nie możesz przegrzać ich segmentów. Jeżeli proces regeneracji dotyczy koron do pracy na mokro, to podczas użytkowania nie dostrzeżesz żadnej różnicy między koroną nową a regenerowaną.

Jak przygotować koronę do regeneracji?

Chcesz skorzystać z usług regeneracji korony wiertniczej? Świetnie! Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią średnicę elementu, który chcesz zregenerować. Następnie poprosimy Cię o sprecyzowanie, czy chcesz opłacić usługę przelewem, czy za pobraniem. W kolejnym kroku przygotujemy dla Ciebie list przewozowy i wyślemy go na Twój adres e-mail. Spakuj koronę wiertniczą i naklej otrzymaną przez nas etykietę. Tak szybko, jak otrzymamy od Ciebie paczkę, zajmiemy się regeneracją Twojego narzędzia i odeślemy je na wskazany przez Ciebie adres. Proces trwa maksymalnie 3-4 dni robocze. Prościej się nie da!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl