O firmie

TECHCENTER – technika instalacyjna i narzędziowa na miarę Twoich potrzeb

Nasza oferta oparta jest na szerokiej gamie narzędzi i komponentów, które sprawdzają się w branży instalacyjnej. Oferujemy bogaty wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystko to, czego potrzebujesz – i to przy zapewnieniu wysokiej jakości. Stawiamy przede wszystkim na asortyment dostarczany przez renomowanych producentów. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Ci niezawodność oferowanych produktów. Jednocześnie obiecujemy, że taki wybór wpłynie na zwiększenie komfortu i precyzji Twojej pracy.

Wieloletnie doświadczenie

TECHCENTER to wieloletnie doświadczenie w branży związanej z techniką instalacyjną i narzędziową. To przekłada się na dużą dawkę wiedzy, którą skutecznie wykorzystujemy podczas kompletowania asortymentu, a następnie realizowania zamówień naszych klientów. Chętnie pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. elektronarzędzia, narzędzia ręczne oraz inne materiały niezbędne do stworzenia i obsługi różnego rodzaju instalacji. W asortymencie są też maszyny i narzędzia wykorzystywane w technice diamentowej oraz wiele innych produktów, które przydają się podczas wykonywania prac budowlanych bądź też remontowych.

Z nami zrealizujesz system rekuperacji, odkamieniania, uzdatniania wody i wiele innych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Na Twoją uwagę zasługuje zwłaszcza uzdatniacz wody Calmat, który nie potrzebuje soli ani środków chemicznych, gdyż działa na zasadzie elektronicznych impulsów. Wszystkie te możliwości uwzględniają aktualne zapotrzebowanie rynku, a w szczególności potrzeby naszych klientów.

Profesjonalna obsługa

Wierzymy w to, że świadomy klient to również klient zadowolony. Dlatego też dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych przez nas usług. Zatrudniamy specjalistów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości. To pomoże Ci w doborze odpowiednich artykułów. W ten sposób dokonany zakup z całą pewnością spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Praktykujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Tym samym zyskujesz produkty o najlepszych parametrach technicznych, uwzględniając przy tym koszt, jaki jesteś w stanie ponieść za ich zakup.

Naszym niewątpliwym atutem jest też terminowość dostaw. W większości przypadków zamówienia realizujemy jeszcze tego samego dnia. To może uchronić Cię przed niespodziewanym przestojem w pracy.

Dokonujemy regeneracji koron wiertniczych

Wśród naszych usług znalazła się także możliwość profesjonalnej regeneracji koron wiertniczych. Cały proceder odbywa się szybko, sprawnie i skutecznie. Podczas pracy używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych lutów i segmentów, które dopasowujemy do oczekiwań klienta. Co więcej, sama regeneracja odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów. To pozwala sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających. Cała procedura trwa zazwyczaj kilka dni. Po jej wykonaniu produkt odsyłamy na wskazany przez Ciebie adres.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl