Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Chemia do płukania instalacji

Inhibitor korozji InhibiTECH 1l Inhibitor korozji InhibiTECH 1l
Producent: TechCenter
Cena:

220,17 zł

Cena netto: 179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Inhibitor korozji InhibiTECH 5l Inhibitor korozji InhibiTECH 5l
Producent: TechCenter
Cena:

860,00 zł

Cena netto: 699,19 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Neutralizator - regulator pH NeutralTech 1l Neutralizator - regulator pH NeutralTech 1l
Producent: TechCenter
Cena:

183,27 zł

Cena netto: 149,00 zł

szt.
zobacz więcej
Środek do czyszczenia instalacji CleanTECH 1l Środek do czyszczenia instalacji CleanTECH 1l
Producent: TechCenter
Cena:

134,07 zł

Cena netto: 109,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Środek do odkamieniania CalcTech H 1l Środek do odkamieniania CalcTech H 1l
Producent: TechCenter
Cena:

281,67 zł

Cena netto: 229,00 zł

szt.
zobacz więcej
Środek do odkamieniania CalcTech L 5l Środek do odkamieniania CalcTech L 5l
Producent: TechCenter
Cena:

392,37 zł

Cena netto: 319,00 zł

szt.
zobacz więcej

Profesjonalna chemia do płukania instalacji – rozwiązania dla wymagających

Jeżeli zajmujesz się zawodowo konserwacją i naprawami instalacji sanitarnych czy grzewczych, to z pewnością wiesz, jak ważne jest utrzymanie ich w doskonałej kondycji. W tym celu należy je cyklicznie czyścić z użyciem dedykowanej do tego chemii. Odpowiednio dobrane środki skutecznie rozpuszczają zalegające w instalacji osady, co usprawnia jej działanie i znacząco wydłuża jej żywotność. W tej kategorii przygotowaliśmy serię profesjonalnych środków chemicznych do płukania instalacji, dzięki którym szybko i skutecznie przeprowadzisz konserwację niemal każdego układu.

Jakie środki do płukania instalacji znajdziesz w TechCenter?

Wiemy, że o skuteczności płukania instalacji w dużym stopniu decyduje jakość wykorzystywanej do tego chemii. Właśnie dlatego przygotowaliśmy serię środków, które skutecznie czyszczą układy wykonane z różnych materiałów. W tej kategorii znajdziesz m.in. preparaty do odkamieniania. Ich bezpieczna formuła pozwala na zastosowanie ich nawet w przypadku instalacji, w której płynie woda pitna. W ofercie TechCenter czekają na Ciebie też neutralizatory czy inhibitory pH do profesjonalnego zastosowania.

Płukanie instalacji – czy to konieczne?

Współcześnie prowadzone instalacje są wykonywane z tworzyw odpornych na korozję. Nie oznacza to jednak, że nie wymagają czyszczenia i cyklicznej konserwacji. Zabieg ten wydłuża żywotność wszystkich elementów układu i gwarantuje ich trwałość na cały okres użytkowania. Co więcej, minimalizuje ryzyko wystąpienia nagłej usterki, która mogłaby generować dodatkowe, niepotrzebne koszty. Odpowiednio dopasowana chemia do płukania instalacji zapobiega występowaniu takich awarii jak zapowietrzanie, blokowanie rur czy niedogrzane grzejniki.

Chemia do płukania instalacji do profesjonalnego zastosowania

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie środki do płukania instalacji o szerokim zastosowaniu. Jednym z często stosowanych jest odkamieniacz. Produkt jest silnie skoncentrowany i umożliwia całkowite usunięcie osadów wapiennych i tlenków metali. Na uwagę zasługuje jego szybkie i skuteczne działanie, nawet w przypadku bardzo zanieczyszczonych instalacji. W ofercie znalazł się też neutralizator. Stosowanie go jest konieczne, jeśli woda wymaga regulacji wartości pH. W tej kategorii nie mogło też zabraknąć inhibitora korozji. Preparat odpowiada za stabilizację pH i wiązanie tlenu w wodzie. Jeżeli profesjonalnie zajmujesz się czyszczeniem i konserwacją instalacji, nasze środki zdecydowanie powinny znaleźć się w Twoim wyposażeniu!

Chemia do płukania instalacji TechCenter – wydajność i wysoka skuteczność

Regularne czyszczenie układów odpowiednio dopasowanymi środkami chemicznymi jest konieczne. Chemia do płukania instalacji powinna być stosowana zarówno w dużych systemach w budynkach komercyjnych, jak i niewielkich, domowych układach. Dzięki konserwacji instalacje zachowują swoje właściwości i spełniają określone funkcje przez długie lata.

Chemia, którą zebraliśmy w tej kategorii, wyróżnia się nie tylko wysoką skutecznością, ale także wydajnością. Jej stosowanie jest bardzo proste. Pamiętaj jednak, by koniecznie zapoznać się z zaleceniami, które znajdziesz na opakowaniach naszych preparatów. Poszukujesz bezpiecznych środków do płukania instalacji? Wybierz je z tej kategorii!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl