Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

CWT – fizyczne uzdatniacze wody

Gdziekolwiek pojawia się woda z kranu, pojawia się też kamień – w rurach instalacji wodnej, w saunie i basenie, w bojlerze oraz na instalacjach solarnych. CWT to uzdatniacze wody, które w bezinwazyjny sposób rozwiążą ten problem. Uzdatniacz wody Calmat będzie idealnym rozwiązaniem do standardowych domowych potrzeb, a jego koszt to niecałe 15 PLN rocznie. CWT Vulcan natomiast to jeszcze potężniejsze narzędzie, które przyda się bardziej wymagającym użytkownikom. Każde z nich znajdziesz w tej kategorii. 

Jak usunąć tzw. kamień? 

Jeśli kiedykolwiek miałeś potrzebę wyczyszczenia powierzchni pokrytej osadem z wody – tzw. kamieniem – z pewnością wiesz, że nie jest to proste zadanie. Nawet jeśli używasz środków chemicznych do tego celu przeznaczonych (pamiętaj o rękawicach – są szkodliwe dla skóry!), trwa to dość długo i przy grubszych warstwach musi być powtarzane nawet kilka razy. Problem dodatkowo się komplikuje gdy chcesz usunąć kamień z instalacji wodnej (sprzęty wykorzystujące wodę – jak pralki czy żelazko zwykle cierpią z jego powodu) – środek chemiczny musi być wtedy umieszczony wewnątrz niej i nigdy nie wiesz, ile go tam pozostanie nawet po solidnym przepłukaniu.

Technologia impulsowa CWT – odkamienianie bez chemii

Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać – nie tylko nie będziesz się martwił o kamień w wodzie, ale też oszczędzisz sobie problemów z przepływem w zatkanych rurach. Aby jednak wesprzeć jakość wody, a jednocześnie nie zmienić jej składu, smaku ani zapachu przez usunięcie minerałów, zamiast filtra (a tym bardziej szkodliwej chemii!), użyj uzdatniacza wody CWT, działającego w oparciu o czysto fizyczne procesy. Produkty te wykorzystują technologię impulsową, czyli emitują sygnały dźwiękowe o wysokich częstotliwościach, które rezonują z cząstkami wodorowęglanu wapnia – czyli popularnego osadu kamiennego. W wyniku tego oddziaływania krystalizacja zostaje odwrócona, a w wodzie pozostaje nieposiadający własności przyczepnych węglan wapnia.

CWT Vulcan – erupcja czystości w instalacji

Jeśli potrzebujesz naprawdę silnego sprzętu, który obejmie nawet duże ilości wody w rurach o znacznych średnicach (nawet do pół metra), wybierz CWT Vulcan. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie efektywnie emitować fale na dużej powierzchni jednocześnie, co dodatkowo zwiększa jego skuteczność. CWT Vulcan możesz założyć na dowolny rodzaj rur – zarówno na plastikowych, jak i metalowych – a sam montaż jest szybki i nie wymaga ingerencji w instalację (żadnego zatrzymywania pracy ani cięcia rur).

Uzdatniacz wody Calmat – idealny do zastosowań domowych

Do zastosowań domowych (i wszędzie tam, gdzie rury mają niewielką średnicę) wystarczy w zupełności uzdatniacz wody Calmat. Nie tylko będzie on zapobiegał powstawaniu nowego kamienia nawet w twardej wodzie, ale również poprawi stan istniejącej już instalacji przez jej udrożnienie. Aby go zamontować, nie potrzebujesz więcej niż 15 cm miejsca.

CWT

Fizyczny uzdatniacz wody Calmat® Fizyczny uzdatniacz wody Calmat®
Producent: CWT
Cena:

1 499,00 zł

Cena netto: 1 218,70 zł

szt.
zobacz więcej
Fizyczny uzdatniacz wody Vulcan Fizyczny uzdatniacz wody Vulcan
Producent: CWT
Cena:

4 400,00 zł

Cena netto: 3 577,24 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl