Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Trotec – osuszacze powietrza w rozsądnej cenie

Nadmiernie wilgotne powietrze, zwłaszcza jeśli stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas, może okazać się bardzo niekorzystne. Z dużym prawdopodobieństwem na ścianach pojawi się pleśń, wskazująca, że środowisko sprzyja rozwojowi mikroorganizmów szkodliwych dla człowieka; wilgoć spowoduje rdzewienie narzędzi żelaznych, a na placu budowy – wydłuży czas schnięcia farb, tynków i innych. Rozwiązanie problemu przynosi Trotec – osuszacze tej firmy szybko poradzą sobie z nadmierną wilgocią.

Trotec – wydajność osuszania

Oferowane przez nas osuszacze powietrza zdolne są w ciągu doby zebrać z powietrza od 20 l (przy 60% wilgotności względnej) do nawet 52 l wody (powyżej 80%) w ciągu doby – w skrajnych warunkach to tak jakby z każdej kostki powietrza o wymiarach 1 m × 1m × 1 m wyssana została szklanka wody. Wilgoć skraplana jest do zbiornika o pojemności kilku litrów, który bardzo łatwo wyjąć z urządzenia i opróżnić, aby zapewnić ciągłość pracy.

Funkcje, które robią wrażenie

Zwróć uwagę na modele z automatycznym wyłącznikiem, uruchamiającym się w razie wykrycia możliwości przepełnienia zbiornika – mokra plama na podłodze z pewnością nie jest powodem, dla którego inwestujesz w sprzęt Trotec. Osuszacze te mogą wysyłać ostrzegawcze sygnały związane z napełnieniem zbiornika, jak również dokonywać autodiagnozy w poszukiwaniu potencjalnych usterek.

Intuicyjny wyświetlacz dotykowy

Jedną z opcji jest dotykowy wyświetlacz LED, dzięki któremu w zupełnie prosty i naturalny sposób obsłużysz swoje urządzenie Trotec. Osuszacze wyposażone w takie rozwiązanie nieustannie – tak podczas pracy, jak i podczas czuwania – mierzą wilgotność powietrza oraz jego temperaturę i wyświetlają te wskazania, dzięki czemu możesz reagować jedynie w wybranych sytuacjach.

Czas na Trotec – osuszacze kontrolowalne

Trotec nie wymaga specjalnego nadzoru podczas pracy. Przeciwnie, możesz pozostawić go pracującego na dłuższy czas, bez ryzyka, że stanie się coś nieprzewidzianego. Niektóre modele dadzą Ci możliwość ustawienia czasów – włączenia oraz wyłączenia, dzięki czemu będziesz mógł pozostawić urządzenie włączone nawet do późnej nocy, samemu wychodząc z domu.

Środek chłodniczy ECO

Urządzenia części firm wykorzystują wątpliwe, syntetyczne media do chłodzenia; inaczej jest w przypadku firmy Trotec. Osuszacze te wyposażone są w propan (R290), którego negatywny wpływ na środowisko jest zerowy – nie przyczynia się do powstawania efektu cieplarnianego, jak również nie wpływa na powiększanie się dziury ozonowej. Jest to zatem podwójny zysk, bowiem dodatkowo pozwala zredukować koszty za energię elektryczną, jako że jest środkiem chłodniczym bardzo wydajnym.

Osuszacze przenośne

Nie tylko o zastosowaniu domowym myślą użytkownicy urządzeń Trotec. Osuszacze stosowane na budowie muszą jednak spełniać pewne wymogi związane z solidnością ich budowy. Jednym z nich jest stalowa obudowa, dzięki której ryzyko uszkodzenia jest zdecydowanie mniejsze. Należy również pamiętać o masie sprzętu – przy 30 kg bardzo mile widziana jest zastosowana konstrukcja wózkowa oraz niemałe koła, umożliwiające swobodne poruszanie się w trudnym, budowlanym terenie.

Trotec

Osuszacz powietrza TROTEC TTK 165 ECO Osuszacz powietrza TROTEC TTK 165 ECO
Producent: Trotec
Cena:

2 949,00 zł

Cena netto: 2 397,56 zł

szt.
zobacz więcej
Osuszacz powietrza TROTEC TTK 166 ECO Osuszacz powietrza TROTEC TTK 166 ECO
Producent: Trotec
Cena:

3 039,99 zł

Cena netto: 2 471,54 zł

szt.
zobacz więcej
Osuszacz powietrza TROTEC TTK 170 ECO Osuszacz powietrza TROTEC TTK 170 ECO
Producent: Trotec
Cena:

2 698,00 zł

Cena regularna: 3 318,00 zł

Najniższa cena: 2 998,00 zł

Cena netto: 2 193,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl